E-mail: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Krmivářský průmysl Silo

Moderní Animal Feed Mill má obvykle obrovské zpracovatelské kapacity na hromadné obilí zejména kukuřice, sója. To bude dřina pro provoz takového sypkého materiálu v tunách mocí člověka, tak hlubokou touhu automatické hromadné obilí manipulační systém pro výrobu krmivových směsí, která je hromadné skladování sila systém...

Odeslat dotazchatovatnyní

Moderní Animal Feed Mill má obvykle obrovské zpracovatelské kapacity na hromadné obilí zejména kukuřice, sója. To bude dřina pro provoz takového sypkého materiálu v tunách mocí člověka, tak hlubokou touhu automatické hromadné obilí manipulační systém pro výrobu krmivových směsí, která je hromadné skladování silo systém pro výrobu krmivových směsí, a také mohou být použity v mlýnice kukuřice nebo pšenice, lisovny oleje a jiné průmyslové.Naše hromadné isotermická zvířat Feed mill obvykle dodány s krmivových směsí a navrženy společně.

V krmivových krmiv pro hospodářská zvířata jsou často uloženy v úzkých beton sila vysoké až 20 metrů. Náplň sila generuje spoustu prachu. V dolní části sila šnekové dopravníky úniku krmivy. Aby se předešlo nečinnosti spuštěna dopravníky nebo přeplnění sila, měření úrovně je vyžadován.

Sila různých kapacit pro skladování krmiv produkovaných FDSP: pozinkovaný rám, možnost nakládky pneumatické, zobrazení okna.


Několik typů dimenzí pro různé potřeby.

Snadné podávání zásuvky.

Žádné lepení.

Krmivo je čerstvá.

Sila s centrální centrem nebo decenter.

Žebřík s bezpečnostní plot.Hot Tags: podávání průmyslu sila, krmivových směsí sila, továrna na krmiva sila, krmivářský průmysl, ocelové skladovací, dobytek krmivářství sila, slepice průmyslu sila, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, kanál úložiště, kanál zásobníky, kanál sila, silo krmiva, kanál sila, podávání přihrádky, podávání přihrádky na prodej, kanál sila na prodej, kanál sila na prodej, kanál zásobník, krmení, skladovacích sil kanál silo ceny, kanál průmyslu sila, podávání přihrádky průmyslu, kanál průmyslu úložiště, kanál zásobníku, Collinson krmit sila, sila systém krmení, Skladovací sila,

PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Související produkty
Rychlá zpráva
Vaše soukromí je pro nás důležitý - nikdy prodávat nebo sdílet vaše informace.