E-mail: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Silo průmyslu potravin

Potravinářské aplikace vyžadují silo výrobce, který rozumí jedinečné potřeby potravinářské aplikace. Sila pro potraviny by měly stanovit místní klima a kvalitu potravin. Teplota vlhkost a skladování potravin by měla udržovat bezpečnostní oblasti. Výběr vhodné sušení, čištění a ventilace...

Odeslat dotazchatovatnyní

Potravinářské aplikace vyžadujísilo výrobceže chápe jedinečné potřeby potravinářské aplikace. Sila pro potraviny by měly stanovit místní klima a kvalitu potravin. Teplota vlhkost a skladování potravin by měla udržovat bezpečnostní oblasti. Volba vhodné měření sušení, čištění a ventilace.

Jídlo silajsou k dispozici v svařované, plochý panelbolted a zvonek panelu přišroubována sila z nerezové oceli, hliníku.

Všechny potraviny sila jsou vyráběny v ISO certifikovaný výrobní zařízení pomocí přísných kontrol. Epoxidové a skla taveného do oceli potažené tanky jsou již z výroby v environmentálně kontrolovaných podmínek pro kvalitu a odolnost. Potravinářská a NSF nátěrů a konstrukce jsou k dispozici.Aplikace:

●Wheat skladování

skladování rýže

●Flour skladování

●Soybean skladování

skladování obilovin

●Rapeseed skladování

●maize skladování

●Buckwheat skladováníVlastnosti a výhody:

●galvanized ocelové deskový materiál

●Base šachta

●Long životnost: 25-30 let

●Measuring teplota, ovládání úrovně

●fumigation, chlazení a ventilace, odstranění prachu

●Automation řídící systém

●Easy upgrade kapacity nebo silo přesunout

●Good těsnění


Silo možnosti:

●Lipp ocelová sila

●Assembly ocelová sila


Hot Tags: sýpka obilí bin skladování obilovin Zásobník zrna ocelová sila na západ ocelové sýpka na prodej obilí sila výrobci obilí silo výrobci obilí silo výrobce skladování obilí sila výrobci silo průmyslu potravin, potravin průmyslu sila, ovesná moučka sila sila bin, sila bin bin sýpka, sila bin sila bin zásobníky, bin skladování, zásobník, výrobce sila, silo výrobci, silo výrobce, Skladovací sila výrobci, Skladovací sila výrobce, silo výrobci usa, ocelová sila ocelové sýpka, ocelová sila pro skladování obilí, Sezamová silu, ovesná silu, moučným silem, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod,

PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Související produkty
Rychlá zpráva
Vaše soukromí je pro nás důležitý - nikdy prodávat nebo sdílet vaše informace.