E-mail: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Dřevo Debarker

Dřevo odkorňovací stroj (dřevo loupání stroj) slouží k loupání kůry z protokolů, používá hlavně v rozsudku Celulóza a papíren a panelů na bázi dřeva rostlin, které budou používat špalky dřeva jako suroviny. S malými investicemi, nízká spotřeba energie, méně místa obsazena, nízké ceny, vysokou kapacitou a...

Odeslat dotazchatovatnyní


Dřevo odkorňovací stroj(dřevěné loupání stroj) se používá pro peelingbark protokolů, používá hlavně v dřevní buničiny a papíren a dřevěný panel plantwhich použije špalky dřeva jako suroviny. S malými investicemi nízká spotřeba energie, menší spaceoccupied, nízké náklady na výstavbu, pendlovat a další charakteristiky. Vhodné pro střední a velké velikostištěpkovač, stejně jako dávkování efekt.Zub roll dřevo odkorňovací strojje zařízení loupání epidermální protokolů, dělí na jednom konci vypouštění a boční vyhazování, jeho znaky jsou vysoké peeling účinnost, těžký náklad, vysoká rychlost, odolnost vůči opotřebení, vysoká odolnost vůči korozi. Mohou být vyrobeny jako potřeby zákazníka.
Princip struktury:

Protokoly z horní sidenear na jednotku jít do dřeva odkorňovací stroj stroj, s hnací motor a pohonové, loupání stroj se zuby budou otáčet v určitém směru, kůra, kůra, zatímco rotující válec loupání přinese woodlogsmove dohromady, budou řídit, aby zásobníku zaznamenává postupné nahoru a dolů, dojemné, bít, rubbingeach jiné mezi protokoly. Thebarks bude peeleddown a přes kladku a deska zub vypadne na dopravní pás.
Struktura funkce:
1. Pokud používají otevřené sila, canfeed z jedné strany a vypouštění z druhé strany, vyhnout se stávající váleček loupání stroj krmení/vypouštění bez moci, ujistěte se, že vysoký stupeň účinnosti.
2. vzhledem k theteeth segmenty dopad na dřevěné a to nejen aby kláda dělat krouživé pohyby a otáčení kolem vlastní. Takže loupání účinnost bude velmi vysoká, zejména pro studené, suché a tvrdé kůže druhů dřeva protokol má dobré slupky čistá míra.
3. široce přizpůsobivost, machinecan handledifferent druhů, průměr, délka a tvar dřevo protokolu. Vzhledem k nepravidelné, bití rotační movementduring peeling špalky dřeva tak i zakřivené části výklenku na dřevo protokoly lze také touchedwith zuby velmi dobře. Špalky dřeva v ohybu, proto lze oloupat i v velice dobře, než jiné stroje...
4. vzhledem k stroj je v klidu, spotřeba energie bude velmi malý, výpadek bude velmi nízká. A údržba pracovního vytížení je malé. Vibrace a hluk bude bemuch nižší než buben loupání stroj, dřevo odkorňovací stroj může pracovat přímo, i bez instalace základního easyoperation.

Hot Tags: dřevo odkorňovacího stroje, stroje pro odkorňování dřeva, odkorňovací stroj pro dřevo, rotační odkorňovací stroj na dřevo, zub roll odkorňovací stroj na dřevo, stroje vylodit dřevo, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod

Technické parametry:

Model

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;Dimension(mm)

630*11385

680

Rotoru Speed(rpm)

78

40-80

Capacity(m3/hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

Hmotnost (kg)Technické parametry:

Model

6

9

12

Capacity(ton/hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kW)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Délka [mm]

6300

9000

12600

Šířka [mm]

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(ton)

4

5

6

Související produkty
Rychlá zpráva
Vaše soukromí je pro nás důležitý - nikdy prodávat nebo sdílet vaše informace.